Czym jest personalizowana mapka? Jest to ilustracja Waszej historii! Oprócz Waszych portretów, zawiera ważne dla Was miejsca, daty, elementy związane ze wspólnymi i osobistymi zainteresowaniami i pasjami. Jest to mapa Waszej dotychczasowej historii!! Taka personalizowana mapka to doskonały prezent dla bliskiej osoby, pamiątka rodzinna, prezent ślubny lub element zaproszenia ślubnego! Każda z ilustrowanych przeze mnie mapek jest wyjątkowa - bo takie też są wszystkie historie, unikalne, jedyne w swoim rodzaju! 

CZAS OCZEKIWANIA

Mapkę zamówić można w wersji podstawowej lub rozszerzonej. Aby dokonać zamówienia, wystarczy po prostu wypełnić formularz u dołu strony! Po wpisaniu kilku podstawowych informacji otrzymasz maila zwrotnego ode mnie. Tam przejdziemy do dalszych, bardziej szczegółowych ustaleń. Tam też będziemy mogli omówić wszystkie ważne i osobiste elementy, które będą się znajdowały na ilustracji. Możesz też skontaktować się ze mną osobiście, pisząc maila na: atogrzywa@gmail.com:)

Czas oczekiwania na realizację ilustracji wynosi od około 2 tygodni (w przypadku wersji elektronicznej) do miesiąca (w przypadku wydruku na płótnie). Jednak w okresie świątecznym lub miesiącach "ślubnych", gdy zamówień jest więcej, trzeba poczekać czasem troszkę dłużej. Lepiej więc nie zwlekać z zamówieniem! :) Jeśli wybierzesz opcję z wydrukiem, mailowo otrzymasz cennik druku różnych formatów płótna (ceny zaczynają się od 69 zł za format 50x40 cm). Dostawa kurierska płótna jest gratis :)

*dotyczy zamówień na terenie Polski

JAK ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE?

PRZESUŃ I POOGLĄDAJ!

CENNIK:

CENA:

620 PLN

(wersja elektroniczna;

aby poznać cennik wydruku

na płótnie, kliknij tutaj)

WERSJA PODSTAWOWA:        

2 x portret   5 x miejsce   4 x data  6 x element zainteresowań  

390 PLN

CENA (za 1 szt.):

DODATKI DO

WERSJI PODSTAWOWEJ:      

Portret   

129

PLN

200

PLN

70

PLN

50

PLN

Miejsce

Element zainteresowań

Portret zwierzaka

WAŻNE INFORMACJE

Jeśli zależy Ci na czasie i chcesz, aby realizacja przebiegła możliwie szybko. Warto od razu po wypełnieniu formularza, przygotować sobie zdjęcia, które będą potrzebne do wykonania portretów i listy miejsc i elementów, które będą miały się znaleźć na mapce.

 

Zanim to zrobisz, sprawdź koniecznie:

WYPEŁNIJ FORMULARZ
Jaką wersję mapki wybierasz?
Jaki wybierasz układ ilustracji?
Jaką wersję mapki chcesz otrzymać?

* pola wymagane

© 2019 by atogrzywa