top of page
fota_atogrzywa.png
fota_galeria-2.png
  • Instagram - Black Circle

Cześć! Super, że trafiłaś/łeś na moją stronę! W takim razie, czas się przedstawić i powiedzieć parę słów o sobie.

Nazywam się Magda Chołaścińska i jestem graficzką i ilustratorką mieszkającą w Poznaniu.

Z wykształcenia jestem architektem. Ukończyłam dwie uczelnie - Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie i Copenhagen School of Design and Technology.

 

W życiu postawiłam jednak na rozwój swojej największej pasji jaką jest grafika i ilustracja. Przez ponad 6 lat zdobywałam doświadczenie jako grafik w agencjach reklamowych, a od ponad 4 lat prowadzę własną firmę!

Skupiam się głównie na rysowaniu ludzi i ich historii, ale bardzo chętnie podejmuję się również zleceń komercyjnych. Wykonuję ilustracje dla firm i marek, projektuję okładki, plakaty, opakowania, wykonuję ilustracje do gazet i prowadzę sklep internetowy, gdzie kupić możesz moje ilustracje w formie plakatów i corocznie wydawanego kalendarza (ATOSKLEP). To również przynosi mi mnóstwo satysfakcji!

Przeszłam długą drogę w poszukiwaniu własnego stylu. Odnalazłam jednak kierunek, w którym cały czas staram się odważnie podążać. Rysunek cyfrowy i ilustrowanie za pomocą iPada - to zdecydowanie mój świat!

Moją pasją jest też moda, dobre jedzenie i podróże - dzielę się nimi chętnie wraz z kulisami mojej pracy na instagramie, jeśli masz ochotę mnie odwiedzić, zapraszam!

bottom of page