Czas na powrót do klasyki! W dzisiejszych czasach, zdominowanych tonami zdjęć, robionymi w pośpiechu, warto się zatrzymać, zwolnić. Co najbardziej lubisz? Kto jest Ci najbliższy? Jaki jest Twój ulubiony kolor, a jaki kolor lubi Twoja mama, córka czy mąż? Od ilu lat jest z Wami ukochany pupil? To wszystko można zobrazować na jednej, wyjątkowej ilustracji. Pamiątce, która wisząc na ścianie będzie przypominać to wszystko, o czym w pędzie życia, zdarza się nam zapomnieć.

PRZYKŁADY PORTRETÓW I ICH WYKORZYSTANIA

Portret może zawisnąć jako obraz na Twojej ścianie, możesz podarować go bliskiej osobie z okazji rocznicy, urodzin, imienin, przeprowadzki, narodzenia dziecka...albo całkiem bez okazji! Możesz też podarować prezent sobie, obrazując siebie i swoje pasje. Portret może stanowić okładkę zaproszenia ślubnego, a wydruki na płótnie mogą być świetnym prezentem w ramach ślubnego podziękowania dla rodziców lub świadków.

CZAS OCZEKIWANIA

Czas oczekiwania na realizację ilustracji wynosi od około 2 tygodni (w przypadku wersji elektronicznej) do miesiąca (w przypadku wydruku na płótnie). Jednak w okresie świątecznym lub miesiącach "ślubnych", gdy zamówień jest więcej, trzeba poczekać czasem troszkę dłużej. Lepiej więc nie zwlekać z zamówieniem! :) Jeśli wybierzesz opcję z wydrukiem, mailowo otrzymasz cennik druku różnych formatów płótna (ceny zaczynają się od 79 zł za format 50x40 cm). Dostawa kurierska płótna jest gratis :)

*dotyczy zamówień na terenie Polski

PRZESUŃ I POOGLĄDAJ!

JAK ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE?

Aby dokonać zamówienia, wystarczy po prostu wypełnić formularz u dołu strony! Po wpisaniu kilku podstawowych informacji otrzymasz maila zwrotnego ode mnie. Tam przejdziemy do dalszych, bardziej szczegółowych ustaleń. Tam też będziemy mogli omówić wszystkie ważne i osobiste elementy, które będą się znajdowały na ilustracji. Możesz też skontaktować się ze mną osobiście, pisząc maila na: atogrzywa@gmail.com :)

CENNIK

CENA:

ILOŚĆ OSÓB NA 

POTRECIE:

(wersja elektroniczna;

aby poznać cennik wydruku

na płótnie, kliknij tutaj)

360 PLN

1 osoba             2 osoby            3 osoby             4 osoby

490 PLN

590 PLN

690 PLN

30

PLN

Element

zainteresowań

DODATKI DO

PORTRETÓW:      

CENA (za 1 szt.):

gratis

50

PLN

129

PLN

200

PLN

Napis/data/

kolorowe tło

Miejsce 

Dodatkowa

osoba

Portret

zwierzaka

70

PLN

WAŻNE INFORMACJE

Jeśli zależy Ci na czasie i chcesz, aby realizacja przebiegła możliwie szybko. Warto od razu po wypełnieniu formularza, przygotować sobie zdjęcia, które będą potrzebne do wykonania portretów.

 

Zanim to zrobisz, sprawdź koniecznie:

WYPEŁNIJ FORMULARZ
Ile osób ma się znajdować na portrecie?
Jaką wersję portretu chcesz otrzymać?

* pola wymagane

© 2019 by atogrzywa