Co by to było za życie bez tych kochanych pupili?! Kochają, towarzyszą nam, pocieszają, są zawsze obok! Zasługują więc zdecydowanie, aby o nich pamiętać i docenić ich obecność! Czy to ukochany piesek, kot, papuga, mysz czy koza - możecie zamówić personalizowany, jedyny w swoim rodzaju portret swojego kochanego zwierzaka! A może ktoś Wam bliski ma swojego wiernego kompana? Wtedy taki portret to będzie doskonały prezent i na pewno wywoła uśmiech lub nawet łzę wzruszenia!

CZAS OCZEKIWANIA

Czas oczekiwania na realizację ilustracji wynosi od około 2 tygodni (w przypadku wersji elektronicznej) do miesiąca (w przypadku wydruku na płótnie). Jednak w okresie świątecznym, gdy zamówień jest więcej, trzeba poczekać czasem troszkę dłużej. Lepiej więc nie zwlekać z zamówieniem! :) Jeśli wybierzesz opcję z wydrukiem na płótnie, masz do wyboru dwa formaty 20x30 cm i 30x30 cm. Koszt wydruku w obu przypadkach to 69 zł. Dostawa kurierska płótna jest gratis :)

*dotyczy zamówień na terenie Polski

PRZESUŃ I POOGLĄDAJ!

JAK ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE?

Aby dokonać zamówienia, wystarczy po prostu wypełnić formularz u dołu strony! Po wpisaniu kilku podstawowych informacji otrzymasz maila zwrotnego ode mnie. Tam przejdziemy do dalszych, bardziej szczegółowych ustaleń. Tam też będziemy mogli omówić wszystkie ważne elementy, które będą się znajdowały na ilustracji. Możesz też skontaktować się ze mną osobiście, pisząc maila na: atogrzywa@gmail.com :)

CENNIK

CENA:

ILOŚĆ ZWIERZAKÓW:

(wersja elektroniczna; do wersji z wydrukiem na płótnie należy doliczyć koszt 59 zł)

179 PLN

każde kolejne zwierzątko

129 PLN

1 pupil

Cena zawiera portret pupila, wybrane, kolorowe tło oraz dowolny napis.

WAŻNE INFORMACJE

Jeśli zależy Ci na czasie i chcesz, aby realizacja przebiegła możliwie szybko. Warto od razu po wypełnieniu formularza, przygotować sobie zdjęcia, które będą potrzebne do wykonania portretów.

WYPEŁNIJ FORMULARZ
Ile zwierzaków ma się znajdować na portrecie?
Jaką wersję portretu chcesz otrzymać?

* pola wymagane

© 2019 by atogrzywa