top of page

Kalendarz 2020

Zaktualizowano: 12 lis 2019

Pierwszy wpis na nowym blogu musiał być wyjątkowy i musiał być związany z wyjątkowym wydarzeniem!


Kalendarz na rok 2020 nareszcie jest! Wydrukowany, gotowy! Czeka, aby trafić do nowych domów, a ja jestem absolutnie szczęśliwa, że udało mi się to przedsięwzięcie nareszcie zrealizować!

Pracę nad kalendarzem zaczęłam w sierpniu, ale wizję na niego miałam w głowie już przynajmniej od roku. Miał być pełen kolorów, miał być wyrazisty i miał być dla mnie miejscem, gdzie będę mogła pokazać to co w duszy mi gra. Bez filtra krytyki z zewnątrz, poprawek i korekt, chciałam w pełni dać upust twórczej wenie!

Postanowiłam podzielić kalendarz w dwojaki sposób. Kolorem tła i ilustracji - wskazują one na poszczególne pory roku, ale też sposobem kadrowania ilustracji. W każdej serii mamy kadr skupiający się na postaci, na dłoniach i ucięty kadr nóg (który jeśli śledzicie moje poczynania to na pewno wiecie, że bardzo lubię!).

Zależało mi na tym, aby poza stroną wizualną, kalendarz był też funkcjonalny. W kalendarium zostawiłam sporo miejsca na notatki - każdy na pewno chętnie zaznaczy wszystkie ważne dla siebie rocznice, święta czy urodziny!

Kiedy kalendarz powstał już w formie elektronicznej, przyszedł czas na testy wydruku. Kilka razy nie byłam zadowolona z efektu, aż w końcu to było TO!


Finalnie w Wasze ręce trafi kalendarz wydrukowany na papierze o gramaturze 250 g/m2. Całość wsparta jest z tyłu tekturką, karty spięte są spiralą w kolorze białym, która wyposażona jest w mały haczyk, który ułatwi mocowanie go na ścianie.


Bardzo zależało mi też na tym, aby paczka z kalendarzem była elegancka, ładna i podkreślała jego walory. Pomyślałam również, że to fajny pomysł na prezent, zarówno dla siebie samego jak i bliskich (wiem co mówię, cała moja rodzina co roku otrzymuje kalendarz mojego autorstwa pod choinkę :D). Dlatego też kalendarz zapakowany jest w sztywną teczkę kopertową w kolorze papieru kraftowego. Opakowany jest elegancką bibułką, a dodatkowo paczka ozdobiona jest moimi personalizowanymi naklejkami. Aby zabezpieczyć paczkę przed działaniem warunków atmosferycznych, całość opakowana jest w biodegradowalny foliopak. Trochę czasu poświęciłam na poszukiwaniu ekologicznych rozwiązań, które mogę zastosować przy wysyłce, cieszę się że się udało i możemy bez wyrzutów sumienia, że zaśmiecamy naszą planetę kolejnym plastikowym workiem, cieszyć się tą przesyłką!


Postanowiłam też dodać coś osobistego do każdej z paczek. Kupując kalendarz, otrzymacie rówież, własnoręcznie przeze mnie wypisaną kartę z indywidualnym kodem rabatowym - w podziękowaniu za zakupy!

Kalendarz jest dla mnie też bardzo ważny, bo fakt, że udało mi się go stworzyć, zmobilizował mnie nareszcie do otwarcia sklepu internetowego! Ostatnie miesiące były szalone, kosztowało mnie to wszytko wiele pracy i nerwów, ale udało się i mogę Was już dziś zaprosić na zakupy do mojego ATOSKLEPU!


A jeśli chcielibyście podzielić się informacją o kalendarzu i sklepie ze swoimi znajomymi, będę wdzięczna za każde udostępnienie i miłe słowo!


402 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page